O nas

2ooRoads. Jeździmy dla wspomnień.

A pamiętasz ten widok w Czarnogórze, gdy przed nami było tylko morze i słońce…
Albo jak jechaliśmy tą przełęczą w Dolomitach – to dopiero były
emocje!

Do takich wspomnień wracaliśmy podczas każdego naszego spotkania. My, czyli grupa kolegów, motocyklistów, mających na koncie tysiące przejechanych kilometrów w kilkudziesięciu krajach na świecie. Pewnego dnia pomyśleliśmy, że to właśnie wspomnienia, wrażenia, emocje z wypraw są najlepszymi pamiątkami, które cieszą jak nic innego. Z czasem do organizowanych przez nas wypraw dołączało coraz więcej znajomych, a my doszliśmy do wniosku, że nadszedł TEN moment, by zacząć dzielić swoje wspomnienia z jeszcze większą liczbą motocyklowych pasjonatów.

Tak powstało 2ooRoads – legalnie działające motocyklowe biuro podróży, w którym zależy nam przede wszystkim na tym, abyście po każdej wyprawie z nami mieli jak najlepsze wrażenia: z podróży, tras, widoków i nowych znajomości. I nie ważne, czy przejdziemy razem 100 czy 200 dróg – najważniejsze, że wspomnienie każdej z nich zostanie z Wami jak najdłużej.

W Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki
Numer ewidencyjny: 37349
Numer wpisu do Rejestru: 184

Po naszej stronie – w cenie wyprawy – znajdują się:

– noclegi
nocujemy w hotelach 3 i 4 gwiazdkowych, z parkingami, które są na trasie naszej wyprawy, zatem nie tracimy czasu na dojazd do miejsc noclegowych.
– ubezpieczenie
najważniejsze jest bezpieczeństwo, więc każdy uczestnik jest objęty ubezpieczeniem podróżnym.
– przewodnicy
na każdą wyprawę jedzie z nami dwóch doświadczonych przewodników, którzy w każdej sytuacji opanują temat (np. awarii na trasie, bariery językowej czy kwestii organizacyjnej w hotelu czy w miejscach postojów) i znają ciekawostki dotyczące danego regionu.
– szczegółowo opracowane wyjątkowe trasy
nasze trasy po Europie planujemy tak, aby biegły przez mniej uczęszczane szlaki; zależy nam, aby zobaczyć i doświadczyć jak więcej lokalnych widoków i ciekawostek.
– dobór atrakcji
nie samą drogą człowiek żyje, dlatego dobieramy odpowiednie atrakcje motocyklowe z myślą o danym regionie.
– super ekipa
na każdą wyprawę zabieramy maksymalnie 8-10 motocykli, tj. 8-16 osób oraz 2 pilotów; zależy nam na kameralnych wyjazdach, podczas których będziemy dzielić się swoją pasją i dobrze spędzimy razem czas. Jeśli zatem masz kilku kolegów-motocyklistów – jedźcie wszyscy z nami! Nie masz z kim jechać na motowakacje – dołącz do nas, a koledzy się znajdą!

Po Twojej stronie:
na wyprawę jedziesz swoim motocyklem, opłaty za benzynę, autostrady i wyżywienie (oprócz śniadań) są również po Twojej stronie. Resztą zajmujemy się my 🙂

wycieczki_motocyklowe_rumunia_motocyklem
zorganizowane_wyprawy_motocyklowe

Dla kogo?

Dla każdego, kto ma w sobie pasję podróżowania na dwóch kołach. Jeśli masz motocykl i
chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w kumpelskie atmosferze, to wyprawy właśnie dla Ciebie!

zorganizowane_wyprawy_motocyklowe

Prędkości podróżne.

Podczas tranzytów podróżujemy po drogach szybkiego ruchu i autostradach, których jednak unikamy, z prędkością 110-140 km/h. W większości wybieramy lokalne, bardziej atrakcyjne, motocyklowe drogi. Zawsze zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

wycieczki_motocyklowe

Opieka 2 pilotów.

W każdej wyprawie bierze udział dwóch doświadczonych pilotów. Nasze wspólne bezpieczeństwo to podstawa.